TinaSoft نام شركتی نرم افزاری از كشور تركیه است كه با تولید نرم افزار EasyCafe به محبوبیت بالایی دست یافته است . EasyCafe محصولی بسیار قدرتمند در زمینه ی مدیریت شبكه های اینترنت و مخصوصا كافه های اینترنتی چه كوچك و چه بزرگ می باشد كه امكان كنترل همه جانبه آنها را در همه ی زمینه های مورد نیاز می دهد .

با هم به بررسی ویژگی های كلی این نرم افزار قدرتمند می پردازیم:

Excellent Management of your Internet Cafe From One Point - كنترل فوق العاده مدیریتی كافه ی اینترنتی ما از یك مكان :

این نرم افزار به شما كمك می كند تا بدون داشتن همكار تمامی عملیات مدیریتی , حسابرسی و سرویس گیری از مشتریان را انجام دهید .

Security and Stability - امنیت و ثبات نرم افزار :

به گفته ی سایت سازنده ی نرم افزار این محصل با ثبات ترین و پایدار ترین نرم افزار مدیریتی كافی نت هاست ! از كار افتادن سیستم ها ,Crash شدن آنها و حتی خاموش روشن شدنشان هیچ وقفه ای در كار مدیریتی شما ایجاد نمی كند و توانایی به ادامه فعالیت از آنجایی كه بودید را خواهید داشت . امنیت بالای نرم افزار نیز محدودیت های لازم را برای كاربران ایجاد می كند تا نتوانند مشكلاتی برای سیستم ها و Administrator به وجود آورند .

Accounting - ویژگی حسابداری و حسابرسی نرم افزار .

با دادن گزارش های كامل در مورد هر یك از سیستم مقدار استفاده آنها را حساب كرده و مبلغ كاركرد رو فورا اعلام می كند . همچنین قادر به دادن آمار های روزانه و مخصوص نیز می باشد .

Payment Methods - روش های مختلف پرداخت مشتریان .

قدر به تعیین روش های مختلف برای مشتریان گوناگون است برای مثال روش پرداخت بر حسب زمان كاركرد برای مشتریان عادی , پرداخت كلی روزانه و یا پرداخت برای اعضای كافه است .

User Membership - عضویت كاربران .

تعیین اعضای مختلف برای سیستم كه خود به خود با وارد كردن نام كربری و رمز عبورشان به مقدار استفادشان از  حساب و یا اانتی كه باز كرده اند كم می شود  ! بدین ترتیب هیچ نیازی به صندوق دار نخواهد بود .

Cafeteria Module - بخش كافه تریا :

بلی شما قادر به تعیین لیست سرویس های مختلفی نوشیدنی و خوراكی كه در كافی نت خود ارائه می دهید می باشید و كاربران با مشاهده لیست آنها در بخش مخصوص در نرم افزار ,‌به آسانی قادر به سفارش آنها از طریق سیستم خود هستند ! شما نیز در سرور خود فورا آگاه شده و سرویس مورد نظر را به مشتری می رسانید .

Multiple Cashiers - تعیین چندین صندوق دار .

Restrictions - قرار دادن محدودیت های گوناگون در سیستم .

و .......

تمامی جزییات در مورد این نرم افزار ....

EasyCafe را میتوانید از اینجا :

دانلود كنید نسخه ی 2.2.14 را با حجم حدود 11 مگابایت

Translate To English

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 2 فروردین 1385    | توسط: کوثر    | طبقه بندی: نرم افزار ،     |
نظرات()