با توجه نزدیك شدن به روزهای پایانی سال جاری و بالا رفتن حجم ارسال SMS های تبلیغاتی مشتركینی كه از ارسال این نوع پیام كوتاه ( SMS) ناراضی هستند می توانند با شماره تلفن 09990 تماس گرفته و با دادن مشخصات درخواستی از ارسال SMSهای ناخواسته جلوگیری كنند.

به گزارش بخش خبر شبكه فن آوری اطلاعات ایران، از خبرگزاری موج، "مسعود فاتح" با بیان مطلب فوق افزود: مشتركینی كه نمی خواهند پیامهای كوتاه ناخواسته ( SMS) برای آنها ارسال شود می توانند با شماره تلفن 09990 تماس گرفته و با ارایه شماره پرونده ذكر شده در شناسنامه سیم كارت و شماره تلفن همراه مورد نظر از ارسال این نوع پیام ها جلوگیری كنند.
وی با ذكر این مطلب كه مشتركین شهرستانی نیز می توانند با همین شماره تماس بگیرند و درخواست خود را ارایه كنند، افزود: در ضمن این شماره تلفن به صورت رایگان می باشد و هیچگونه هزینه ای بابت تماس با این شماره از مشتركین دریافت نخواهد شد.
وی اظهار كرد: یكی دیگر از راههایی كه مشتركین می توانند برای برای توقف این رویه اعمال كنند، به صورت حضوری در دفاتر خدمات امور مشتركین تلفن همراه می باشد كه با همراه داشتن اسناد مربوطه و پر كردن فرم مربوط به قطع پیام های تبلیغاتی از ارسال اینگونه پیامها جلوگیری كنند.
فاتح گفت: لازم به ذكر است به این نكته نیز توجه شود كه اگر مشتركی از ارسال پیامهای تبلیغاتی جلوگیری كند تا مدت 3 ماه بعد از گذشت درخواست قطع ارسال پیامها دیگر نمی تواند اقدام به نصب مجدد این سرویس كند.

 

نوشته شده در تاریخ شنبه 20 اسفند 1384    | توسط: کوثر    | طبقه بندی: عمومی،     |
نظرات()